MPL-AY1265-R68
Productnummer DigiKey
1589-MPL-AY1265-R68TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPL-AY1265-R68
Beschrijving
FIXED IND 680NH 29A 1.25 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
680 nH Niet afgeschermd Gegoten Inductor 29 A 1,25mOhm 2-SMD, J-kabel
Categorie
Afscherming
Niet afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
1,25mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 155°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Type
Gegoten
Grootte / afmetingen
0,531" L x 0,496" B (13,50mm x 12,60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,256" (6,50mm)
Stroom - verzadiging
51A