MPL-AY1265-R56
Productnummer DigiKey
1589-MPL-AY1265-R56TR-ND - Tape & Reel (TR)
1589-MPL-AY1265-R56CT-ND - Cut Tape (CT)
1589-MPL-AY1265-R56DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPL-AY1265-R56
Beschrijving
FIXED IND 560NH 31A 1.1 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
560 nH Niet afgeschermd Gegoten Inductor 31 A 1,1mOhm 2-SMD, J-kabel
Categorie
Afscherming
Niet afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
1,1mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
Gegoten
Verpakking / doos
2-SMD, J-kabel
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,531" L x 0,496" B (13,50mm x 12,60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,256" (6,50mm)
Stroom - verzadiging
58A