0502128000-12-V4
Productnummer DigiKey
0502128000-12-V4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0502128000-12-V4
Beschrijving
12" PRE-CRIMP 1854 VI001 VIOLET
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Violet 24AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
EDA/CAD-modellen
0502128000-12-V4 Modellen
Categorie
Draaddikte
24AWG
Kleur
Violet
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Basisproductnummer
Lengte
12,0" (304,8mm)