0502128000-12-R6
Productnummer DigiKey
0502128000-12-R6-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0502128000-12-R6
Beschrijving
12" PRE-CRIMP 3049 RD001 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 26AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
EDA/CAD-modellen
0502128000-12-R6 Modellen
Categorie
Draaddikte
26AWG
Kleur
Rood
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Basisproductnummer
Lengte
12,0" (304,8mm)