0430300001-12-W2
Productnummer DigiKey
0430300001-12-W2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300001-12-W2
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2016W WHITE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Wit 22AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
22AWG
Kleur
Wit
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 270
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Op voorraad: 902
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Op voorraad: 860
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2016W WHITE
3" PRE-CRIMP A2016W WHITE
Op voorraad: 169
4" PRE-CRIMP A2016W WHITE
5" PRE-CRIMP A2016W WHITE
6" PRE-CRIMP A2016W WHITE