0430300001-12-R2-D
Productnummer DigiKey
0430300001-12-R2-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0430300001-12-R2-D
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 22AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
22AWG
Kleur
Rood
Uiteinde verbinding
Stekkerbus naar stekkerbus
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 170
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Op voorraad: 267
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Op voorraad: 228
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2016R RED
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Op voorraad: 660
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED