0039000040-12-R0-D
Productnummer DigiKey
0039000040-12-R0-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0039000040-12-R0-D
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 20AWG Springlood Pen naar pen Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
20AWG
Fabrikant
Molex
Afwerking contact
Tin
Serie
Kleur
Rood
Verpakking
Bulk
Aantal rijen
1
Status onderdeel
Actief
Aantal geleiders
1
Uiteinde verbinding
Pen naar pen
Basisproductnummer
Lengte
12,0" (304,8mm)
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Op voorraad: 229
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Op voorraad: 378
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2040 RED
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED