0002062101-12-R9-D
Productnummer DigiKey
0002062101-12-R9-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0002062101-12-R9-D
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2103 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 18AWG Springlood Pen naar pen Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
18AWG
Uiteinde verbinding
Pen naar pen
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 390
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Op voorraad: 368
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2103 RED
3" PRE-CRIMP A2103 RED
4" PRE-CRIMP A2103 RED
5" PRE-CRIMP A2103 RED
6" PRE-CRIMP A2103 RED