0002062101-10-R2-D
Productnummer DigiKey
0002062101-10-R2-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0002062101-10-R2-D
Beschrijving
10" PRE-CRIMP A2101 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 22AWG Springlood Pen naar pen Tin 10,0" (254,0mm)
Categorie
Draaddikte
22AWG
Uiteinde verbinding
Pen naar pen
Lengte
10,0" (254,0mm)
Andere kleur
10" PRE-CRIMP A2101 BLACK
Op voorraad: 450
10" PRE-CRIMP A2101 BLUE
Op voorraad: 0
10" PRE-CRIMP A2101 BROWN
Op voorraad: 0
10" PRE-CRIMP A2101 GREEN
10" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2101 RED
3" PRE-CRIMP A2101 RED
4" PRE-CRIMP A2101 RED
5" PRE-CRIMP A2101 RED
6" PRE-CRIMP A2101 RED