0002061101-12-R9
Productnummer DigiKey
0002061101-12-R9-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0002061101-12-R9
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2103 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 18AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
18AWG
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Lengte
12,0" (304,8mm)
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2103 RED
3" PRE-CRIMP A2103 RED
4" PRE-CRIMP A2103 RED
10" PRE-CRIMP A2103 RED
5" PRE-CRIMP A2103 RED