0002061101-12-R2
Productnummer DigiKey
0002061101-12-R2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0002061101-12-R2
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2101 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 22AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
22AWG
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Lengte
12,0" (304,8mm)
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2101 BLACK
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2101 BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2101 BROWN
12" PRE-CRIMP A2101 GREEN
12" PRE-CRIMP A2101 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2101 RED
3" PRE-CRIMP A2101 RED
4" PRE-CRIMP A2101 RED
5" PRE-CRIMP A2101 RED
6" PRE-CRIMP A2101 RED