0002061101-10-R9-D
Productnummer DigiKey
0002061101-10-R9-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0002061101-10-R9-D
Beschrijving
10" PRE-CRIMP A2103 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 18AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Tin 10,0" (254,0mm)
Categorie
Draaddikte
18AWG
Fabrikant
Molex
Afwerking contact
Tin
Serie
Kleur
Rood
Verpakking
Bulk
Dikte afwerking contact
20,0µin (0,51µm)
Status onderdeel
Actief
Aantal rijen
1
Uiteinde verbinding
Stekkerbus naar stekkerbus
Aantal geleiders
1
Lengte
10,0" (254,0mm)
Basisproductnummer
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere kleur
10" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Op voorraad: 0
10" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Op voorraad: 0
10" PRE-CRIMP A2103 BROWN
10" PRE-CRIMP A2103 GREEN
10" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Andere lengte
6" PRE-CRIMP A2103 RED
2" PRE-CRIMP A2103 RED
8" PRE-CRIMP A2103 RED
3" PRE-CRIMP A2103 RED
4" PRE-CRIMP A2103 RED