LFCV-1752+
Productnummer DigiKey
3157-LFCV-1752+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-LFCV-1752+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-LFCV-1752+DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LFCV-1752+
Beschrijving
LTCC LPF, DC - 17.5 GHZ, 50
Gedetailleerde beschrijving
19,3GHz (grens) Frequentie Laagdoorlaat RF-filters (radiofrequentie) 17,5GHz bandbreedte 1,9dB 1210 (3225 metrisch), 3 PC-pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LFCV-1752+ Modellen
Invoegingsverlies
1,9dB
Verpakking / doos
1210 (3225 metrisch), 3 PC-pad
Frequentie
19,3GHz (grens)
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Bandbreedte
17,5GHz
Hoogte (max.)
0,034" (0,87mm)