LFCN-2500+
Productnummer DigiKey
3157-LFCN-2500+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-LFCN-2500+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-LFCN-2500+DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LFCN-2500+
Beschrijving
CER FILTER 3.075GHZ LOW PASS
Gedetailleerde beschrijving
3,075GHz Laagdoorlaat Keramische filters 50Ohm 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LFCN-2500+ Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Invoegingsverlies
1dB
Laagdoorlaat
Serie
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Frequentie
3,075GHz
Hoogte (max.)
0,037" (0,94mm)
Impedantie
50Ohm