LDPQ-550-252+
Productnummer DigiKey
3157-LDPQ-550-252+TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LDPQ-550-252+
Beschrijving
DIPLEXER, DC-500/1300-2500 MHZ
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-diplexor Diplexer 0Hz ~ 550MHz / 1,3GHz ~ 2,5GHz 8-SMD, zonder kabel
Categorie
Frequentiebanden (laag / hoog)
0Hz ~ 550MHz / 1,3GHz ~ 2,5GHz