FL086-12SM+
Productnummer DigiKey
3157-FL086-12SM+-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FL086-12SM+
Beschrijving
FLEXIBLE INTERCONNECT, 18.0 GHZ
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage SMA naar SMA Vervormbaar 0,086 12,00" (304,80mm)
Categorie
2e connector
SMA plug
Fabrikant
Mini-Circuits
2e contact geslacht
Mannetje
Serie
Montagetype 2e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Verpakking
Zak
Lengte
12,00" (304,80mm)
Status onderdeel
Actief
Kabeltype
Vervormbaar 0,086
Stijl
SMA naar SMA
Totale impedantie
50 Ohms
1e connector
SMA plug
Frequentie - max.
18 GHz
1e contact geslacht
Mannetje
Kleur
Blue
Montagetype 1e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C