VN10KN3-G-P003
Productnummer DigiKey
VN10KN3-G-P003-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VN10KN3-G-P003
Beschrijving
MOSFET N-CH 60V 310MA TO92-3
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 310mA (Tj) 1W (Tc) Through-hole TO-92-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VN10KN3-G-P003 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,5V @ 1mA
Fabr.
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
60 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
1W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Apparaatpakket leverancier
TO-92-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
5Ohm @ 500mA, 10V