TC2117-3.3VDBTR
Productnummer DigiKey
TC2117-3.3VDBTR-ND - Tape & Reel (TR)
TC2117-3.3VDBCT-ND - Cut Tape (CT)
TC2117-3.3VDBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TC2117-3.3VDBTR
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 800mA SOT-223-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TC2117-3.3VDBTR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
130 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (1kHz)
Status onderdeel
Actief
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanning - ingang (max.)
6V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223-3
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
1,2V @ 800mA