SST26VF032B-104I/SM
Productnummer DigiKey
SST26VF032B-104I/SM-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SST26VF032B-104I/SM
Beschrijving
IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
FLASH Geheugen IC 32Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 8-SOIJ
EDA/CAD-modellen
SST26VF032B-104I/SM Modellen
Geheugenorganisatie
4M x 8
Fabr.
Geheugeninterface
SPI - Quad I/O
Serie
Klokfrequentie
104 MHz
Verpakking
Buis
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
1,5ms
Spanning - voeding
2,7V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)