SST26VF016B-104I/SN
Productnummer DigiKey
SST26VF016B-104I/SN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SST26VF016B-104I/SN
Beschrijving
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
FLASH Geheugen IC 16Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
SST26VF016B-104I/SN Modellen
Geheugenorganisatie
2M x 8
Fabr.
Geheugeninterface
SPI - Quad I/O
Serie
Klokfrequentie
104 MHz
Verpakking
Buis
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
1,5ms
Spanning - voeding
2,7V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)