SMAJ58AE3/TR13
Productnummer DigiKey
150-SMAJ58AE3/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
150-SMAJ58AE3/TR13CT-ND - Cut Tape (CT)
150-SMAJ58AE3/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMAJ58AE3/TR13
Beschrijving
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
93,6V Klem 5,3A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
5,3A
Fabr.
Vermogen - piek puls
500W
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
Spanning - sper doorslag (typ.)
58V
Spanning - doorslag (min.)
64,4V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
93,6V