PIC32MM0128GPM064-I/MR
Productnummer DigiKey
PIC32MM0128GPM064-I/MR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC32MM0128GPM064-I/MR
Beschrijving
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64QFN
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontrollers IC 32-bit 25MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-QFN (9x9)
RAM-grootte
16K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 20x10/12b
Kernprocessor
MIPS32® microAptiv™
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
32-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
25MHz