PIC32MM0064GPM064T-I/PT
Productnummer DigiKey
PIC32MM0064GPM064T-I/PTTR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC32MM0064GPM064T-I/PTCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC32MM0064GPM064T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC32MM0064GPM064T-I/PT
Beschrijving
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontrollers IC 32-bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
RAM-grootte
16K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 20x10/12b
Kernprocessor
MIPS32® microAptiv™
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
32-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
25MHz