PIC32MM0064GPM064T-I/PT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | PIC32MM0064GPM064T-I/PT |
Beschrijving | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP |
Standaard levertijd fabrikant | 30 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontrollers IC 32-bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10) |
Fabr. | Soort programmageheugen FLASH |
Serie | RAM-grootte 16K x 8 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Spanning - voeding (Vcc/Vdd) 2V ~ 3,6V |
Status onderdeel Actief | Dataconvertors A/D 20x10/12b |
DigiKey programmeerbaar Niet geverifieerd | Type oscillator Intern |
Kernprocessor MIPS32® microAptiv™ | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C (TA) |
Kerngrootte 32-bit | Type montage Opbouwmontage |
Snelheid 25MHz | Apparaatpakket leverancier 64-TQFP (10x10) |