PIC24FJ64GU202-E/SS
Productnummer DigiKey
150-PIC24FJ64GU202-E/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ64GU202-E/SS
Beschrijving
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-SSOP
RAM-grootte
8K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 9x12b SAR
Type oscillator
Extern, intern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SSOP
Connectiviteit
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB OTG
Verpakking / doos
28-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)