PIC24FJ32GU202-I/ML
Productnummer DigiKey
150-PIC24FJ32GU202-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ32GU202-I/ML
Beschrijving
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
RAM-grootte
8K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 9x12b SAR
Type oscillator
Extern, intern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz