PIC24FJ32GP202T-I/SO
Productnummer DigiKey
150-PIC24FJ32GP202T-I/SOTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-PIC24FJ32GP202T-I/SOCT-ND - Cut Tape (CT)
150-PIC24FJ32GP202T-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ32GP202T-I/SO
Beschrijving
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOIC
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 28-SOIC
RAM-grootte
8K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 10x12b SAR
Type oscillator
Extern, intern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SOIC
Connectiviteit
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)