PIC24FJ256GA705T-I/PT
Productnummer DigiKey
150-PIC24FJ256GA705T-I/PTTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-PIC24FJ256GA705T-I/PTCT-ND - Cut Tape (CT)
150-PIC24FJ256GA705T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ256GA705T-I/PT
Beschrijving
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48TQFP
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 256KB (85,5K x 24) FLASH 48-TQFP (7x7)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC24FJ256GA705T-I/PT Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
16K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 14x12b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
PIC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
16-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz