PIC24FJ256GA705T-I/M4
Productnummer DigiKey
PIC24FJ256GA705T-I/M4TR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC24FJ256GA705T-I/M4CT-ND - Cut Tape (CT)
PIC24FJ256GA705T-I/M4DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ256GA705T-I/M4
Beschrijving
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48UQFN
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 256KB (85,5K x 24) FLASH 48-UQFN (6x6)
RAM-grootte
16K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 14x12b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz