PIC24FJ256GA702-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC24FJ256GA702-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ256GA702-I/ML
Beschrijving
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 28QFN
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 256KB (85,5K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
RAM-grootte
16K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 10x12b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz