PIC24FJ256GA410-I/PT
Productnummer DigiKey
PIC24FJ256GA410-I/PT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ256GA410-I/PT
Beschrijving
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 256KB (85,5K x 24) FLASH 100-TQFP (12x12)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC24FJ256GA410-I/PT Modellen
RAM-grootte
16K x 8
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 24x10/12b; D/A 1x10b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz