PIC24FJ128GL305-I/PT
Productnummer DigiKey
150-PIC24FJ128GL305-I/PT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ128GL305-I/PT
Beschrijving
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 48TQFP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
RAM-grootte
8K x 8
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 12x10/12b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type oscillator
Extern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz