PIC24FJ128GL302T-I/SS
Productnummer DigiKey
150-PIC24FJ128GL302T-I/SSTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-PIC24FJ128GL302T-I/SSCT-ND - Cut Tape (CT)
150-PIC24FJ128GL302T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ128GL302T-I/SS
Beschrijving
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SSOP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 28-SSOP
RAM-grootte
8K x 8
Serie
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Dataconvertors
A/D 9x10/12b
Type oscillator
Extern
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kernprocessor
PIC
Soort
Automotive
Kerngrootte
16-bit
Kwalificatie
AEC-Q100
Snelheid
32MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SSOP
Randapparatuur
DMA, LCD, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)