PIC24FJ128GA006T-I/PT
Productnummer DigiKey
PIC24FJ128GA006T-I/PTTR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC24FJ128GA006T-I/PTCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC24FJ128GA006T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ128GA006T-I/PT
Beschrijving
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 16MHz 128KB (43K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC24FJ128GA006T-I/PT Modellen
RAM-grootte
8K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 16x10b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
16MHz