PIC24F04KA200-I/ST
Productnummer DigiKey
PIC24F04KA200-I/ST-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24F04KA200-I/ST
Beschrijving
IC MCU 16BIT 4KB FLASH 14TSSOP
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 4KB (1,375K x 24) FLASH 14-TSSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC24F04KA200-I/ST Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
512 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 7x10b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
PIC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
16-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
14-TSSOP
Connectiviteit
I2C, IrDA, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
14-TSSOP (0,173", 4,40mm breedte)