PIC18F6627-I/PT
Productnummer DigiKey
PIC18F6627-I/PT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F6627-I/PT
Beschrijving
IC MCU 8BIT 96KB FLASH 64TQFP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 18F Microcontrollers IC 8-bit 40MHz 96KB (48K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)
EDA/CAD-modellen
PIC18F6627-I/PT Modellen
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
3,8K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 12x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
40MHz