PIC18F46K20-I/PT
Productnummer DigiKey
PIC18F46K20-I/PT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F46K20-I/PT
Beschrijving
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 18K Microcontrollers IC 8-bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA/CAD-modellen
PIC18F46K20-I/PT Modellen
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
3,8K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 14x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
64MHz