PIC18F2525-I/SP
Productnummer DigiKey
PIC18F2525-I/SP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC18F2525-I/SP
Beschrijving
IC MCU 8BIT 48KB FLASH 28SPDIP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 18F Microcontrollers IC 8-bit 40MHz 48KB (24K x 16) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-modellen
PIC18F2525-I/SP Modellen
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
3,8K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4,2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 10x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
40MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SPDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, HLVD, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-DIP (0,300", 7,62mm)