PIC16F887-I/PT
Productnummer DigiKey
PIC16F887-I/PT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F887-I/PT
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F887-I/PT Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
368 x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 14x10b
Kernprocessor
PIC
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
8-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz