PIC16F886-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC16F886-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F886-I/ML
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA/CAD-modellen
PIC16F886-I/ML Modellen
RAM-grootte
368 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 11x10b
Type oscillator
Intern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz