PIC16F688-E/P
Productnummer DigiKey
PIC16F688-E/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F688-E/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14DIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC16F688-E/P Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
256 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 8x10b
Type oscillator
Intern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Snelheid
20MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
UART/USART
Apparaatpakket leverancier
14-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, WDT
Verpakking / doos
14-DIP (0,300", 7,62mm)