PIC16F57-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC16F57-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F57-I/SS
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3KB FLASH 28SSOP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3KB (2K x 12) FLASH 28-SSOP
EDA/CAD-modellen
PIC16F57-I/SS Modellen
RAM-grootte
72 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Type oscillator
Extern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Apparaatpakket leverancier
28-SSOP
Snelheid
20MHz
Verpakking / doos
28-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)