PIC16F54-I/P
Productnummer DigiKey
PIC16F54-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F54-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 768B FLASH 18DIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 768B (512 x 12) FLASH 18-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC16F54-I/P Modellen
RAM-grootte
25 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Type oscillator
Extern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Apparaatpakket leverancier
18-PDIP
Snelheid
20MHz
Verpakking / doos
18-DIP (0,300", 7,62mm)