PIC16F505-I/SL
Productnummer DigiKey
PIC16F505-I/SL-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F505-I/SL
Beschrijving
IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 14SOIC
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 1,5KB (1K x 12) FLASH 14-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F505-I/SL Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
72 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Type oscillator
Intern
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kernprocessor
PIC
Type montage
Opbouwmontage
Kerngrootte
8-bit
Apparaatpakket leverancier
14-SOIC
Snelheid
20MHz
Verpakking / doos
14-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)