PIC16F18446-I/GZ
Productnummer DigiKey
PIC16F18446-I/GZ-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F18446-I/GZ
Beschrijving
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20UQFN
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 20-UQFN (4x4)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F18446-I/GZ Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 17x12b; D/A 1x5b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz