PIC16F1826-I/P
Productnummer DigiKey
PIC16F1826-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1826-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18DIP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 18-PDIP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F1826-I/P Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
256 x 8
RAM-grootte
256 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 12x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
18-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
18-DIP (0,300", 7,62mm)