PIC16F18046-E/MLVAO
Productnummer DigiKey
150-PIC16F18046-E/MLVAO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F18046-E/MLVAO
Beschrijving
28KB FLASH,256EE,2KB RAM, 10B AD
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 16F Microcontrollers IC 8-bit 32MHz 28KB (28K x 8) FLASH 20-QFN (4x4)
Fabr.
EEPROM-grootte
256 x 8
Serie
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 21x12b SAR; D/A 1x8b
Type oscillator
Extern, intern
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Snelheid
32MHz