PIC16F1455-I/P
Productnummer DigiKey
PIC16F1455-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC16F1455-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14DIP
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 16F Microcontrollers IC 8-bit 48MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-PDIP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC16F1455-I/P Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
1K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 5x10b; D/A 1x5b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
PIC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Through-hole
Snelheid
48MHz
Apparaatpakket leverancier
14-PDIP
Connectiviteit
I2C, LINbus, SPI, UART/USART, USB
Verpakking / doos
14-DIP (0,300", 7,62mm)