PIC12F683-I/P
Productnummer DigiKey
PIC12F683-I/P-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC12F683-I/P
Beschrijving
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8DIP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 12F Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-PDIP
EDA/CAD-modellen
PIC12F683-I/P Modellen
Fabr.
EEPROM-grootte
256 x 8
Serie
RAM-grootte
128 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 4x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Through-hole
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
8-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
8-DIP (0,300", 7,62mm)