PIC10F206T-I/OT
Productnummer DigiKey
PIC10F206T-I/OTTR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC10F206T-I/OTCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC10F206T-I/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC10F206T-I/OT
Beschrijving
IC MCU 8BIT 768B FLASH SOT23-6
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 10F Microcontrollers IC 8-bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH SOT-23-6
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC10F206T-I/OT Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
24 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Type oscillator
Intern
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kernprocessor
PIC
Type montage
Opbouwmontage
Kerngrootte
8-bit
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-6
Snelheid
4MHz